Пластика по шоулдайсу


Зміст теми "Пластика пахового каналу.":
1. Пластика пахового каналу по Постемпского (Postempsky).
2. Пластика по модифікації Воскресенського-Горелика способу Постемпского.
3. Пластика пахового каналу по Шолдайсу (Шолдайсу, Shouldice).

Метод був розроблений в 1950-х роках канадським хірургом Е.Е. Shouldice і його співробітниками N. Obney і Е.А. Ryan. При цьому виді пластики особлива роль відводиться поперечної фасції. Принцип пластики полягає в використанні багатошарового шва поперечної фасції для формування задньої стінки пахового каналу. При виконанні пластики пахового каналу по Shouldice використовується передній паховий доступ. Проводиться ретельне виділення зовнішньої насіннєвий артерії і вени, генітальної гілки генито-феморального нерва, кремастера. Потім січуть м`яз, що піднімає яєчко, перетинаються і лігуються зовнішні насіннєві артерія і вена. Перетин зовнішніх насіннєвих судин не призводить до розвитку ішемічного орхита, оскільки зовнішні насіннєві судини кровопостачають кре-майстер і оболонки яєчка, але не саме яєчко. Далі виконують обробку грижового мішка за допомогою одного з існуючих методів. Насіннєвий канатик разом з генітальної гілкою генито-феморального нерва за держалку відводяться догори і назовні. Розтинають поперечна фасція на 1 см вище пахової зв`язки на всьому протязі задньої стінки пахового каналу від зовнішнього краю апоневротического піхви прямого м`яза живота до внутрішнього отвору пахового каналу.

Пластика пахового каналу по Шолдайсу (Шолдайсу, Shouldice).Пластика пахового каналу по Shouldice. Після перетину m. cremaster і зовнішніх насіннєвих судин задня стінка пахового канал (поперечна фасція) розтинають на всьому протязі від внутрішнього паху вого кільця до піхви прямого м`яза. Глибоке пахові кільця, таких чином, повністю руйнується:

1 - пересічена м`яз, що піднімає яічко-
2 - пересічені зовнішні насіннєві сосуди-
3 - розсічена поперечна фасція-
4 - насіннєвий канатик

Верхній і нижній листки розсіченою поперечної фасції отслаивают від підлягає жирової клітковини. Операційна рана перед початком виконання пластичного етапу операції представлена на рис. 3.40. Перед початком виконання пластичного етапу операції необхідно переконатися у відсутності у пацієнта стегнової грижі. Пластичний етап операції виконується сшиванием верхнього і нижнього клаптів поперечної фасції з утворенням її дублікатури. Шов починають з медіальної сторони. Використовуються Монофіламентний поліпропіленову нитку 2/0 на атравматической голці. Нижній листок розсіченою поперечної фасції безперервним швом підшивається до задньої поверхні верхнього листка поперечної фасції.

Пластика пахового каналу по Шолдайсу (Шолдайсу, Shouldice).Пластика пахового каналу по Shouldice (2). Мобілізуються листки розсіченою поперечної фасції, обидва листка відокремлюються від клітковину. Грижовий мішок у шийки відділяється від поперечної фасції, перетинається. Кукса його вшиваються на рівні глибокого пахового кільця. Ді-сталева частина грижового мішка при його значних розмірах зазвичай розтинають уздовж і не видаляється, щоб зменшити травму сім`явивідної протоки і ймовірність розвитку ішемічного орхита:

1 - кукса грижового мешка-
2 - мобілізований верхній листок поперечної фасціі-
3 - розсічена уздовж дістал`ная частина грижового мішка

Часто буває необхідним взяти в шов задню стінку піхви прямого м`яза живота у лонного горбка. Шов накладають латерально до тих пір, поки не буде сформовано внутрішнє пахові кільця.

Пластика пахового каналу по Шолдайсу (Шолдайсу, Shouldice).Пластика пахового каналу по Shouldice (3). Насіннєвий канатик тщатся-ь але виділяється і відводиться донизу і латерально, з обережністю звертаючись з внутрішніми надчеревній судинами, що проходять по медіального краю внутрішньо: пахового кільця. При накладенні першого ряду швів край нижнього листка поперечної фасції підшивається до задньої поверхні її відвернути верхнього листка. Шов починають від лонного горбка і ведуть до надчеревній судин:

1 - внутрішня косий мишца-
2 - нижні епігастральні сосуди-
3 - насіннєвий канатік-
4 - верхній листок розсіченою поперечної фасціі-
5 - предбрюшинная клітковина
пластика по шоулдайсу 6 - нижній листок розсіченою поперечної фасції.

Далі нитку захльостують і підшивають верхній листок поперечної фасції до клубово-лонного тракту у напрямку від внутрішнього отвору пахового каналу до лонної кістки.
Чорною стрілкою показано напрямок накладення першого ряду безперервного шва, а сіркою - підведення верхнього листка поперечної фасції

Пластика пахового каналу по Шолдайсу (Шолдайсу, Shouldice).

Пластика пахового каналу по Shouldice (4). Другий ряд безперервного ШБ починається захлестом нитки близько семеннс го канатика, формуючи внутрішнє паховс-кільце. Після цього вільний край верхньо го листка поперечної фасції у вигляді дублі катуру підшивається до нижнього її лістк- і клубово-лонного тракту тієї ж ниткою. Шов йде в зворотному напрямку до лонного горбка, де обидва кінці нитки зв`язку ються. Стрілкою показано спрямована другого ряду швів

Наступна лінія швів фіксує двома рядами безперервних швів об`єднане сухожилля внутрішньої косою і поперечної м`язів живота до пахової зв`язці. Цей шов починають від внутрішнього отвору пахового каналу, продовжують до лонному горбку і знову після захлеста нитки повертають до внутрішнього отвору пахового каналу, захоплюючи зверху в шов об`єднане сухожилля внутрішньої косою і поперечної м`язів живота, внутрішню косу м`яз живота.

Пластика пахового каналу по Шолдайсу (Шолдайсу, Shouldice).

Пластика пахового каналу по Shouldice (5). Третій ряд безперервних швів починається у заново сформованого внутрішнього пахового кільця, захоплюючи нижній край внутрішнього косого м`яза, поперечної м`язи і пахову зв`язку:
1 - нижній край внутрішнього косого і поперечного м`язів-
2 - пахова связка-
3 - шви, накладені на поперечну фасцію

Пластика пахового каналу по Шолдайсу (Шолдайсу, Shouldice).

Пластика пахового каналу по Shouldice (6). З`єднаний край внутрішнього косого і поперечного м`язів підшивається до пахової зв`язці. Стрілкою показано напрямок третього ряду швів

Пластика пахового каналу по Шолдайсу (Шолдайсу, Shouldice).

Пластика пахового каналу по Shouldice" Четвертий ряд швів утворюється після захлеста другої нитки в медіальному розі рани. Тієї ж нитка: підшивається нижня частина внутрішнього косого м`яза до пахової зв`язці. Стрілкою показано напрямок другого ряду м`язового шва в бік внутрішнього пахового кільця

Якщо, а таке трапляється нерідко, об`єднане сухожилля внутрішньої косою і поперечної м`язів живота не виражено, то виконання третьої і четвертої лінії швів необов`язково, так як накладення швів на м`язову тканину ненадійно. Апоневроз зовнішнього косого м`яза живота поверх сім`яного канатика вшиваються безперервним швом нерассасивающіеся шовним матеріалом.

Пластика пахового каналу по Шолдайсу (Шолдайсу, Shouldice).

Пластика пахового каналу по Shouldice (8). Насіннєвий канатик укладається в паховий канал і апоневроз зовнішнього косого м`яза зшивається над ним безперервним швом

На малюнку показана схема пластики пахового каналу по Шолдайсу в сагітальній площині:

Пластика пахового каналу по Шолдайсу (Шолдайсу, Shouldice).Пластика пахового каналу по Shouldice Схематичне зображення пластики по Shouldice в сагітальній площині:

1 - апоневроз зовнішнього косого м`яза живота-
2 - насіннєвий канатік-
3 - внутрішня косий м`яз живота-
4 - поперечний м`яз живота-
5 - пахова связка-
6 - клубово-лонний тракт-
7 - нижній листок розсіченою поперечної фасції:
8 - верхній листок розсіченою поперечної фасції

- Повернутися в зміст розділу "Грижі. Визначення гриж. Класифікація гриж. Діагностика гриж. Лікування гриж. Пластика грижових воріт."


Источник: http://ukrhvoroba.xyz/hvorobi-simptomi-lechenme/statti-po-hirurgii/1594-plastika-pahovogo-kanalu-po-sholdajsu-sholdajsu.html


Поделись с друзьямиРекомендуем посмотреть ещё:


Закрыть ... [X]

Методы пластики задней стенки пахового канала при прямых Маска для волос эльсев фибрология


Пластика по шоулдайсу Пластика паховой грыжи по Шолдису - Хирургия - Сайт Surgeryzone
Пластика по шоулдайсу Грижа: Пластика пахового каналу по Шолдайсу (Шолдайсу)
Пластика по шоулдайсу Пластика пахового канала по мартынову схема - Imgur
Пластика по шоулдайсу Как оперируют грыжи. Хирургия
Пластика по шоулдайсу 18 признаков плохого здоровья, о которых расскажут ваши ступни
RECSTAR - Видеосъемка свадеб - от 1100 руб/ч. Видеооператор Видеосъемка цена - Видеосъемка свадеб Испанский массаж лица и тела - отзывы, техника Камни на зубах - причины, профилактика и удаление камня Курсы мастера по татуажу (перманентного макияжа) в Минске Лечение грибка ногтей; грибок ногтей самое Магния сульфат для очищения кишечника - Шлаков. Нет Микодерил - отзывы, цена, инструкция по применению Негативное мировосприятие - Психологос


ШОКИРУЮЩИЕ НОВОСТИДата: 30.08.2017, 12:43 / Просмотров: 83131